چاپ فضای خارجی

10 / 10
از 1 کاربر

چاپ فضای خارجی در برابر عوامل محیطی و جوی مقاومت بالایی دارد، چاپ های فضای خارجی در برابر نور مستقیم آفتاب پوسیده نمی شوند و طول عمر بالایی دارند ، همچنین جنس چاپ فضای خارجی به گونه ای طراحی شده است که آب به داخل چاپ نفوذ نکند. چاپ های فضای خارجی دارای لمینت هستند که در برار پارگی ، تنش و ... محافظت می کند.

چاپ فضای خارجی پرنیان استند شامل :

فلکسی :

چاپ فلکسی از جنس پلاستیک می باشد و برای تابلو های فلکسی بسیار مناسب اند ، اینگونه چاپ ها هنگامی که بر روی تابلو فلکسی نصب می شوند نور را از خود عبور نمی دهد و باعث می شود پوستر تبلیغاتی فلکسی روشن تر و شفاف تر دیده شود.

مش :

چاپ مش برای شیشه ها مناسب می باشد . در چاپ مش به دلیل سوراخ سوراخ بودن دید شما را از بین نمی برد و شما می توانید دید کافی داشته باشید. از چاپ مش برای تبلیغات نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

استیکر :

چاپ استیکر برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد و طرفدارن زیادی دارد ، چاپ استیکر در دو نوع شیری و شیشه ای وجود دارد که هریک ویژگی های خاص خود را دارد.

بنر تبلیغاتی :

جنس بنر تبلیغاتی از پلاستیک می باشد و در ابعاد های بزرگ و کوچیک قابل چاپ هستند از بنر تبلیغاتی برای تبلیغات در شهر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول به شماره تماس 66563180 و 66563186 تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :