آموزش نصب پاپ آپ نمایشگاهی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397 در ساعت 18 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

|آموزش نصب پاپ آپ نمایشگاهی|

 

نصب درست پاپ آپ استند مهمترین بخش از ایده، طراحی، چاپ و جانمایی است. بنابرین به نحوه نصب یک پاپ آپ استند سوئیسی  3x2 می پردازیم.

آموزش نصب پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی

طریقه نصب به این ترتیب است ابتدا محتویات پکیج را از کیف هارد کیس خارج میکنیم. سازه یا استراکچر  پاپ آپ استند را بصورت افقی روی زمین قرار میدهیم(همانند شکل). سازه باید طوری روی زمین قرار گیرد که پین های نگهدارنده در بالا قرار گیرد.

آموزش نصب پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی

 حال باید استراکچر پاپ اپ را باز نمایید.برای این منظور همانند شکل، استند را به سمت بالا و خارج باز مینماییم نیروی زیادی برای این کار نیاز نیست زیرا فنر های نصب شده روی استند، خود بخود سازه را باز میکنند.

آموزش نصب پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی 3*2آموزش نصب پاپ آپ استند  سوئیسی

پس از باز شدن کامل سازه نمایشگاهی، نوبت به نصب خط کش هاست. آن سمت از خط کش که بصورت فلش میباشد را در داخل شکافی که زیر پین های نگهدارنده چاپ است قرار دهید. با کمترین فشار در جای قرار میگیرد. سپس قسمت پایین خط کش که بشکل مربع است را روی پین فلزی قرار داده و بسمت چپ حرکت میدهیم. بدین طریق پین فلزی در زیر شکاف قرار گرفته و خط کش فیکس میگردد.

آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی

حال خطکش بعدی را در شکاف زیر همین خط کشی  که نصب کردیم به ترتیبی که در بالا ذکر شد نصب میکنیم .این کار را برای خط کش سوم هم تکرار میکنیم. بنابراین سه عدد خط کش در هر ستون باید نصب نماییم و هر تعداد که پین نگهدارنده پلاستیکی چاپ در سازه داشتیم سه عدد خط کش زیر آن نصب میکنیم . این کار را برای تمام خط کش ها انجام می دهیم.

آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب خط کش های پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی نحوه نصب پاپ آپ استند

پس از نصب کامل خط کش ها چاپ پلات  و لمینت که قبلا آماده شده و در اختیار دارید را نصب میکنیم. تعداد این صفحات بستگی به نوع پاپ آپ استند شما دارد.در اینجا چون سازه نصب شده 3x2 است 4 صفحه چاپی داریم که بالای آن نگهدارنده پلاستیکی و دو طرف آن هم مگنت چسبانده شده است.

نصب پلات لمینت روی پاپ آپ استندنصب پلات لمینت روی پاپ آپ استند

خب حال چاپ کناری را همانند شکل در دست می گیریم نگهدارنده چاپ را روی پین قرار داده و چاپ را قوس دایره ای داده به پشت پاپ آپ هدایت میکنیم و سمت دیگر را هم روی پین پشت پاپ آپ قرار می دهیم بیاد داشته باشیدپس از قرار دادن  ر و مگنت پشت صفحه را به خط کش نزدیک می نماییم تا به خط کش بچسبد. توجه داشه باشید که نیمی از سطح خط کش با یک تکه و نیمه دیگر را تکه بعدی میپوشاند به نحوی که دو قطعه چاپ کنار هم و مماس بر هم قرار گیرند.

آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی

به ترتیبی که در بالا ذکر شد قطعه دوم چاپ را نصب میکنیم ابتدا نگهدارنده های روی پلات و لمینت را روی پین بالا قرار می دهیم و سپس مگنت را به خط کش نزدیک میکنیم تا به سازه بچسبد.

آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی آموزش نصب صفحات چاپی پاپ آپ استند هارد کیس سوئیسی

 

سایر قطعات هم به همین منوال ادامه می دهیم تا نصب پاپ آپ کامل شود.

نحوه  طریقه نصب پاپ آپ

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :