به چه نوع پاپ آپ استند نیاز داریم؟

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397 در ساعت 18 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به چه نوع پاپ آپ استند نیاز داریم؟

 انواع پاپ آپ استند در بخش مربوطه آمده است. در اینجا می پردازیم به انتخاب سازه های نمایشگاهی مورد نیاز با توجه به ابعاد و نوع غرفه نمایشگاهی.

انواع این استند ها عبارتند از پاپ آپ تخت , پاپ آپ کرو و یا ترکیبی از آنها که بصورت دیوار حایل، جزیره و یا  L مورد استفاده قرار میگیرد. البته از نظر قیمت فروش پاپ آپ استند و کیفیت هم متفاوت میباشند.کیفیت بالای محصول ما باعث طولانی تر شدن عمر آن می گردد.جهت نیل به هدف محصول مان دارای گارانتی میباشد. آماده سازی سازه حداکثر  48 ساعت بعد از ارسال طرح انجام می پذیرد.در صورت فورس بودن حتما با ما تماس بگیرید.

پاپ آپ استند سوئیسی کرو (منحنی)

این نوع از پاپ آپ نمایشگاهی مورد توجه بسیاری از غرفه داران قرار میگیرد.زیبایی خاص در حالت خمیده یا منحنی  (کرو) باعث شده که این نوع سازه بیشتر مورد توجه قرار گیرد. نصب و حمل و نقل این نوع استند نمایشگاهی بسیار راحت است.

 

 

برای چاپ پنل های پاپ آپ از پلات و لمینت با کتد سنگین و لمینت ضخیم 250 میکرون استفاده میشود. از این چاپ ها در نمایشگاه های متعدد می توانید استفاده کنید و حتی در صورت نیاز فقط یک قطعه از چاپ را تعویض نمایید.سایز های موجود این استند

پاپ آپ استند 3x1

پاپ آپ استند 3x2

پاپ آپ استند 3x3

پاپ آپ استند 3x4

پاپ آپ استند 3x5

می باشد.سایر ابعاد نیز قابل سفارش دادن است

پاپ آپ استند سوئیسی تخت  (straight)

پاپ آپ استند نمایشگاهی تخت بعنوان پس زمینه غرفه بسیار مناسب و ایده آل است و سبب زیبایی و جلب توجه بازدید کنندگان می گردد.از مزایای پاپ آپ نمایشگاهی تخت این است که فضای ارزشمند غرفه هدر نمی رود و جا را برای نمایش سایر محصولات استفاده میکنیم.مزیت دیگر پاپ آپ تخت استفاده حداکثری از فضای چاپی است. همانطور که میدانید هر لت پلات ولمینت در استند کرو 69.5 سانتی متر و در استند تخت 75 سانتی متر است.

 این سازه نمایشگاهی را در همه نمایشگاه های تجاری و کنفرانس ها می توانید استفاده کنید. همچنین برای آتلیه عکاسی هم مناسب میباشد .سازه های نمایشگاهی پرنیان استندامکان این را فراهم نموده است که بتوان از استند پاپ اپ هم بصورت تخت و هم کرو  استفاده کرد.که قابلیت بسیار خوبی است در جایی که نیاز باشد کرو و در جای دیگر فلت یا تخت استفاده شود.

بسته های سازه های نمایشگاهی

در این بخش هم ما در کنار شماییم. جهت برپایی غرفه این بسته های نمایشگاهی میتواندبصورت استفاده از چندین استند باشد.برای مثال :یک پاپ آپ استند تختبه همراه دو عدد رول آپو یک میز کانتر. بسته به نیاز شماجهت تهیه سازه های نمایشگاهی بهترین راهکار را بکار می گیریم. بدین ترتیب جهت نمایش برتر برند و نشان تجاری و محصولات خود آسوده خاطر باشید.

پاپ آپ استند سوئیسی L

بجهت برخورداری از حداکثرسطح گرافیکی پاپ آپ استند L شکل راهکار بسیار مناسبی بنظر می رسد. سطح نمایش دو طرف از غرفه را می پوشاند و فضای مناسبی برای تبلیغ برند بدست می آید.فضای جلوی پاپ آپ استندبرای چیدن مبلمان و پذیرایی از بازدید کنندگان مناسب است. این غرفه آرایی میتواند از دو عدد پاپ آپ استند مجزا در اندازه های مختلف با توجه به متراژ غرفه و دیواره ها انتخاب گردند.بدیهی است که پاپ آپ بکار رفته باید فلت (تخت) باشد.

 

پاپ آپ استند سوئیسی جزیره ای

غرفه شما در وسط قرار دارد و فضای غرفه زیاد  و از 4 سو باز می باشد.این غرفه معروف به جزیره میباشد.

حال باید به گونه ای این فضا را غرفه آرایی نماییدهم تاثیر گذار باشد و هم به بهترین نحو مخاطبین را جذب نماید و تبلیغ کالا و خدمات مان  باشد. چاره کار استفاده از 3 یا 4 عدد پاپ آپ استند است که پشت آنها بهم متصل است.

همانند اشکال بالا. برای فضای نسبتا بزرگتر میتوان از 4 عدد استند استفاده کرد.طرح گرافیکی بعد از نصب یک پارچه دیده میشود. لازم به ذکر است در نمایشگاه بعدی می توانید از هرکدام از سازه ها به تنهایی استفاده نمایید.

 پرنیان استند بعنوان سازنده پاپ آپ استند سوئیسی در ابعاد مختلف این امکان را دارد با توجه به نیاز مشتری جهت برپایی غرفه نمایشگاهی تجاری و برندینگ استندهای مختلفی را آماده نمایید.تا اطمینان حاصل شود که نیاز مشتری برآورده گردیده است.فعالیت پرنیان استند به ساخت استند های نمایشگاهی محدود نمی گردد، طراحی گرافیکی ، پلات و لمینت،مگنت ، چاپ اکوسالونت از دیگر فعالیت های ماست.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :