رول آپ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 23 اسفند 1396 در ساعت 8 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 رول آپ

 

رول آپ استند، استند رول آپ، رول آپ نمایشگاهی از دیگر نام های این استند زیبا و کاربردی است. بنر های جمع شونده با چاپ سولیت زیبا، افزایش مخاطب و مشتری در نمایشگاه تجاری را به ارمغان می آورد. آیا بدنبال خرید یک استند کم حجم، سبک، نصب راحت، پوستر قابل تعویض و پرتابل هستید؟ خرید رول آپ سبک ، کم حجم ، و قابل حمل با نصب آسان ، وسیله ای عالی برای نمایش تبلیغات و برندتان است. فروش ارزان رول آپ استند ارزان در سایز  های مختلف و جنس های متفاوت به همراه چاپی زیبا و جذاب در پرنیان استند عرضه می شود. رول آپ 80*200 ,رول آپ 85*200 ,رول آپ 90*200 ,رول آپ 120*200 , رول آپ 150*200 و رول آپ 200*200 سانتی متر قابل سفارش است. رول آپ تبلیغاتی موثر با صفحه گرافیک بزرگ، جمع شونده در محفظه آلومینیومی است.

پایه رول-آپ-دیوار استندپایه رول-آپ-دیوار- استند نمایشگاهی

مناسب برای انواع بنر ، پلات ولمینت ، سولیت و سایر پوستر های انعطاف پذیر در اندازه ، سایز  و قیمت  متفاوت تولید و عرضه می گردد. رنگ پایه رول آپ بیشتر نقره ای است که با هر نوع رنگ و زمینه ای ترکیب می شود (رنگ خنثی دارد). جهت حمل و نقل راحت دارای یک کیف برزنتی است. رول آپ از سری تجهیزات همه کاره است. قیمت مناسب دارد. نصب آن بسیار ساده است و مورد توجه ویزیتور ها و بازاریابان است. تبلیغات نصب شده روی رول آپ همه جا دیده می شود.همایش ها ، کنفرانس ها ، نمایشگاه های تجاری ، فروشگاه های بزرگ بخشی از کاربرد رول آپ است.

کیف رول-آپ-200-85-الومینیومرول-آپ-200-85-الومینیوماستند-رول-آپ-رو-میزی--a4-a3استند-رول-آپ-رو-میزی--a4-a3

آیا پیام های تبلیغاتی نام تجاری و برندتان پس از یک مدت طولانی در خاطر مشتریان می ماند. آیا توانسته ایم تبلیغاتمان را بین رقیبان اثر گذار و برجسته نماییم. طرح گرافیکی استند رول آپ میتواند اثر بخشی تبلیغات را دو چندان کند پایه رول آپ استند های نمایشگاهی با یک جمع کننده پوستر داخل خود ،قیمت ارزان ، نصب آسان یک استند نمایشگاهی منحصر به فرد است.

محفظه-رول-آپ-استندمحفظه-رول-آپ-استند-01

زیبایی استند رول آپ در این است که پوستر تبلیغاتی بصورت رول شده داخل محفظه استند قرار  می گیرد. امکان حمل بسیار آسان (ابعاد جمع شده برای یک رول آپ استند200*80 : 10*10*85 سانتی متر و وزن در حدود 2 تا 4 کیلو گرم) نصب و راه اندازی و جمع آوری راحت با پوستر گرافیکی تعویض پذیر همه پارامتر هایی هستند که در یک کمپین تبلیغاتی و پروموشن فروش و نمایشگاه نیاز اساسی است.

رول-آپ-آویز-گردانرول-آپ-آویز-گردان-02رول-آپ-آویز-گردان-03رول-آپ-آویز-گردان-

برای برپایی رول آپ ، یک نفر بدون داشتن هیچ ابزاری نصب را انجام میدهد. نحوه نصب رول آپ استند به این طریق است . میله سه تکه عصایی که با کش بهم متصل است را از شکاف پشت محفظه خارج می کنیم و بصورت یک پارچه در می آوریم انتهای میله را در سوراخ پشت رول آپ قرار میدهیم. شیرازه را از درون محفظه بسمت بیرون میکشیم و رو میله سوار می کنیم سپس رول آپ را بصورت ایستاده در میاوریم و پایه های زیر آنرا 90 درجه می چرخانیم.

ست-رول-آپ-استند-معمولی-01ست-رول-آپ-استند-بیضی-پایه-پهن01نحوه نصب رول آپ استند

با توجه به اینکه پوستر تبلیغاتی درون قاب قرار دارد زمان جابجایی و حمل هیچ آسیبی به آن نمی رسد و از این طریق طول عمر پوستر خیلی زیاد تر می شود. رول آپ در انواع مختلف از نظر جنس و قیمت فروش تولید و ساخته می شود. انواع استند رول آپ 1-استند رول آپ ثابت یک طرفه 2-رول آپ ثابت دو طرفه 3-رول آپ آویز ثابت 4-رول آپ آویز گردان 5- رول آپ گردان زمینی 6-رول آپ بیضی  پا پایه پهن 7- رول آپ رومیزی

استند-رول-آپ-دو-طرفه-02استند-رول-آپ-دو-طرفه

استند رول آپ در سه ارتفاع می تواند استفاده گردد. در شکل ذیل نشان داده شده و اگر در ارتفاع غیر از  اندازه های شکل  بخواهید ، برایتان آماده میکنیم . رنگ آمیزی پایه رول آپ کوره ای و در دو رنگ مشکی و نقره ای تولید می شود. این رنگها با هر گونه طرح گرافیکی پوستر پایه رول آپ ست می شود. برای استفاده طولانی مدت و طول عمر بیشتر از قرار دادن استند در نور مستقیم خورشید یا مکان هایی  که گرما شدید است پرهیز کنید. وقتی از پایه استفاده نمی کنید ، آنرا جمع کرده در جای خشک نگهداری نمایید.

کیف-حمل-رول-آپ-استند-دو-طرفه-02تنظیم-پایه-رول-آپ-در-سه-اندازه

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :