سازه های نمایشگاهی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397 در ساعت 18 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

|سازه های نمایشگاهی| |استند های نمایشگاهی| |اجاره سازه های نمایشگاهی|

 

سازه های نمایشگاهی پرتابل چیست؟

استند های نمایشگاهی پرتابل چیست؟

  

سازه های نمایشگاهی ( استند های نمایشگاهی ) عبارت از ابزار آلات و یراق آلات که در امور راه اندازی و برپایی  و ساخت غرفه نمایشگاهی از آنها استفاده می کنیم. سازه های نمایشگاهی ( استند های نمایشگاهی ) به دو شاخه اصلی تقسیم می شوند 1: سازه های نمایشگاهی فضای باز یا فضای بیرونی(outdoor) 2: استند های داخل سالن ( indoor) سازه های نمایشگاهی داخل سالن عبارت از پاپ آپ استند ، رول آپ استند ، میز کانتر نمایشگاهی ، کاتالوگ استند ،استند ، میز کانتر تاجدار، انواع لایت باکس داخل سالنی ، قاب فنری و غیره میباشد. جهت چاپ این سازه ها از چاپ پلات و لمینت ،چاپ بک لیت استفاده می شود. این استند های نمایشگاهی بدلیل سبکی و نصب و جمع آوری راحت از محبوبیت فوقالعاده ای برخوردار است. انواع سازه های نمایشگاهی  برای فروش و اجاره با قیمت مناسب و ارزان در دسترس است. سازه های نمایشگاهی ایندور در جایگاه خود به آن پرداخته ایم.

 ساخت-سن-و-استیج-با-اسپیس-فریمساخت-سالن-با-اسپیس-فریم-خیمه

سازه های نمایشگاهی فضای بیرونی (out door) عموما به اسپیس فریم  اطلاق می شود. اگر چه اسپیس فریم برای غرفه سازی داخل سالن نیز استفاده می شود ولی کاربرد اصلی آن برای فضای خارج است. اسپیس فریم چیست؟  اسپیس فریم یک سازه فضایی بی نظیر است که از اتصال(جوشکاری) لوله و مفتول  به شکل های خاص تولید می شود(شکل زیر)

اسپیس-فریم-دایر-قوس-دارساخت-اسپیس-فریم-در-ابعاد-مختلف

این المان های متحد الشکل در اندازه های مختلف صاف و گرد تولید می شوند. استحکام این المان ها بعد از نصب بسیار بالا است. به همین دلیل از اسپیس فریم جهت ساخت سالن ها و غرفه های نمایشگاهی استفاده می شود. این المان ها توسط بست و پیچ و مهره بهم متصل میگردد و در زمان کوتاهی می توان یک سالن را راه اندازی نمود همچنین جمع آوری بسیار راحت و ساده ای دارد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم علاوه بر ساخت حجم بصورت خطی هم به یگدیگر متصل می گردد و تشکیل یک قاب را می دهدکه از آن بعنوان قاب بنر استفاده می شود و جنبه تبلیغاتی دارد.

 

ابعاد و ساختار اسپیس فریم

 

مقطع اسپیس فریم تخت 10*10 :مقطع اسپیس فریم  10سانت د ر10 سانت است. برای نصب بنر در همایشها، فروشگاه ها نمایشگاه ها و غیر استفاده میگردد.

مقطع اسپیس فریم تخت15*15: مقطع اسپیس فریم  15سانت د ر15 سانت است  و پرکاربردترینمقطع بشمار می رود.

مقطع اسپیس فریم تخت30*30:مقطع اسپیس فریم  30 سانت د ر30 سانت اسپیس فریم باعث قدرت و استحکام بیشتری می شود از این رو برای پایه استفاده می شود.

اسپیس فریم قوس دار: اسپیس قوس دار یا کرو بصورت دایره ای ساخته می شود و 4 عدد از آن تشکیل یک دایره را میدهد و در دو سایز 90 سانت و سه متر تولید می شود بیشتر کاربرد این نوع اسپیس ساخت سوله و تونل است.

بست-پروانه-ای-سازه-نمایشگاهی-اسپیس-فریممقاطع-اسپیس-فریم

 

ساخت اسپیس فریم

 

یکی دیگر از مزایای اسپیس فریم این  است که  این سازه در کارخانه یا کارگاه و خارج از فضای اجرا یا نمایشگاه ساخته و تولید می شود. طبیعتا تحت عملیات کنتل کیفیت قرار میگیرد. ساخت اسپیس فریم با دقت بالا جوشکاری و آماده می گردد. رعایت این استاندارد ها باعث برپایی و ایجاد فضایی امن با استحکام بالا می گردد. پیچ و مهره ای بودن محل اتصال سازه ها به یکدیگر و پیش ساخته بودن این سازه نمایشگاهی ، ایمنی سازه را افزایش می دهد.

 

کاربرد اسپیس فریم

 

کاربرد اسپیس بطور روز ازون در حال افزایش است. هرجایی که نیاز به سالن سر پوشیده و مسقف یا ایجاد اطاقک باشد می توان از اسپیس فریم استفاده نمود و محدودیتی وجود ندارد. ایجاد غرفه های فرهنگی و تفریحی ، تالار های سخنرانی ، تجمعات موقت، ایجاد سالن اجتماعات ، مراکز خرید ، غرفه های نمایشگاهی و تجهیزات فیلمبرداری و نور پردازی ، سیستم های صوتی در استودیو ها ، ساخت انباری ، ساخت گلخانه،  فقط گوشه ای از کاربرد بسیار زیاد اسپیس فریم است. این مزایا به همراه  قیمت ارزان، آنرا به پرطرفدار ترین سازه نمایشگاهی تبدیل نموده است.

کاربرد-اسپیس-فریمساخت-غرفه-نمایشگاهی-اسپیس-فریم

 

 

ویژگیهای سازه نمایشگاهی اسپیس فریم

 

1. چند منظوره است و سازگار با محیط هایی با ابعاد متنوع 2. حمل و نقل آسان 3. نصب و جمع آوری راحت است 4. قیمت خرید و اجاره آن ارزان است 5. پروفیل ها مقاطع یکسان دارند و بسته بندی را راحت میکند 6.نیاز به ابزار پیچیده برای نصب و جمع آوری ندارد 7. کاربرد هایی نظیر قفسه محصول، دیوار های حایل، ساخت قاب تبلیغاتی و نصب بنر روی آن، استفاده از آن برای نصب پرژکتور و ادوات نورپردازی ،سرعت در اجرا و...  8. قابلیت استفاده مجدد 9. از آنجایی که کل سازه با پیچ و مهره و پست پروانه ای بهم متصل میگردند می توان آنرا در یک محل اجرا نمود ، دوباره باز کرده در محل دیگر به همان شکل مونتاژ کرد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :