طراحی گرافیکی پاپ آپ استند، میز کانتر، رول آپ استند

9 / 10
از 2 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397 در ساعت 18 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

طراحی گرافیکی پاپ آپ استند، میز کانتر، رول آپ استند

| طراحی پاپ آپ || طراحی میز کانتر|| طراحی رول آپ |

 

سازه های نمایشگاهی مان را چگونه طراحی کنیم؟ داشتن یک غرفه زیبا ممکن نیست مگر اینکه یک طراحی اصولی، زیبا و با کیفیت داشته باشیم. این طرح با هارمونی رنگ برای انواع مختلف استند های نمایشگاهی (پاپ آپ استند، رول آپ استند، میز کانتر ...)مثمر ثمر است. طراحی در پیام رسانی بسیار مهم است چون هر گونه پیامی از طریق تصویر سریعتر و بهتر منتقل می شود. در اینجا به ذکر نکاتی میپردازیم جهت هرچه بهتر برگزاری نمایشگاه تان.

 

 

1- طرح گرافیکی باید ساده باشد

 

 

از آنجایی که تمامی غرفه های نمایشگاهی ، سالن های همایش و مکان های پذیرش پر ازدهام و پرترافیک میباشد ،جلب توجه بازدید کنندگان بسمت غرفه کار آسانی نیست و متون زیاد ،آدرس ، تلفن و..  جلب توجه نمیکند. حتی اگر این مطالب برای شرکت شما بسیار مهم و حیاتی باشد. ارائه یک نمای کلی از شرکت، تولیدات و یا پیام تبلیغاتی تان کفایت می نماید.بیشتر تمرکز باید روی نشان شرکت (لوگو) و پیام های تصویری باشد. از عکس بجای متن استفاده کنیم. به تصاویر زیر دقت نمایید.

اموزش-طراحی-پاپ-آپ-02اموزش-طراحی-پاپ-آپ

 

 2-از تصاویر بارزولوشن و کیفیت بالا استفاده کنید

 

از مهم ترین و حیاتی ترین بخش طراحی گرافیک، حساسیت روی کیفیت تصاویر آن است. استفاده از تصاویر با کیفیت و رزولوشن پایین ظاهر طراحی مان را غیر حرفه ای نشان می دهد و در ذهن مخاطب اثر خوبی ندارد. چاره  کار خیلی ساده است از تصاویر با کیفیت بالا در اندازه واقعی (مقیاس 1/1) با رزلوشن حداقل 100dpi استفاده نمایید . از بزرگ کردن عکس ها پرهیز کنید زیرا بشدت وضوح تصویر پایین می آید.تصاویر این چنین با کیفیت از دانلود کردن عکس از سایت ها بدست نمی آید. حتما عکس ها را با دوربین دیجیتالی با وضوح بالا بگیرید و اگر امکانش را ندارید از یک عکاس صنعتی کمک بگیرید.

 اموزش-طراحی-پاپ-آپآموزش-طراحی-پاپ-آپ

 

3- رنگ مورد استفاده در طراحی

 

رنگ هنگام طراحی برای چاپ پلات و لمینت استند های نمایشگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد. حتما در مورد رنگ مورد استفاده حساس باشید و رنگ مناسب را برای پیام تبلیغاتی خود  هوشیارانه انتخاب نمایید. رنگ های مختلف بازخورد های متفاوتی در افراد ایجاد میکند پس حتما از بازخورد رنگ مورد نظز خود اطمینان حاصل کنید. برای معرفی یک کار جدید استفاده از رنگهای تند  مانند زرد، نارنجی و قرمز مناسب است ولی برای یک کار مبتکرانه رنگهای آبی و سبز حرفه ای تر  بنظر میرسد. برای استفاده از رنگهایی که با هم متناسب هستند میتوانید از سایت paletton.com استفاده نمایید.

آموزش-طراحی-پاپ-آپآموزش-طراحی-پاپ-آپ

 

4-پاسخ به برخی از سولات مشتری

 

چنانچه قبلادر نمایشگاهی شرکت کرده اید و غرفه دار بوده اید حتما به این قضیه پی برده اید که بسیاری از چشم های کنجکاو سئولات مشابهی از تولیدات یا محصولات شما دارند. از صفحه گرافیکی پاپ آپ استند تان برای پاسخ به این سئوالات کلیدی استفاده کنید. بدین ترتیب زمانی که مخاطب یا مشتری در غرفه حضور دارد جواب برخی از سئوالات را گرفته است و کار برای تیم فروش راحت تر میگردد.

 آموزش-طراحی-پاپ-آپآموزش-طراحی-پاپ-آپ

 

5-اطمینان حاصل کنید مشتریان شما را بیاد می آورند

 

اطلاعات تماس شرکت خود را در زیر پاپ آپ استند بیاورید تا مشتری براحتی به آن دسترسی داشته باشد و از تولیدات شما براحتی آگاهی پیدا کند و بتواند با گروه فروش تماس بگیرد . اگر صفحات مجازی و گروه های اجتماعی دارید حتما آنها را لیست نمایید.

اموزش-طراحی-پاپ-آپآموزش-طراحی-پاپ-آپ

 

6- خط مشی برند خود را دنبال کنید

 

اگر برای یک سازمان یا شرکت بزرگ کار میکنیدخط مشی برند را دنبال نمایید.حتی اگر بعضی از تولیدات آن شرکت را ندارید از برند آن استفاده نمایید. به یاد داشته باشیدکه هر چقدر بیشتر دیده شوید بیشتر به رسمیت شناخته خواهید شد. پس نگه داشتن تمام عناصر تبلیغاتی شرکت و یا سازمان در تمام مواد تبلیغاتی باعث بوجود آمدن یک هویت و نام  تجاری خواهد شد.

آموزش-طراحی-پاپ-آپآموزش-طراحی-پاپ-آپ

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :