مش چیست

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 7 تير 1396 در ساعت 10 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مش تشکیل شده از سوراخ ها ریز است که در صنایع و مصارف خاص از آن استفاده می شود ، مش در دو مدل به تولید می رسد که هریک مزایا و خاصیت خود را دارد.

انواع مش
مش چسبدار : در تولیدات مش چسبیدار از متریال چسبی در ساخت مش استفاده شده است و اغلب از آن برای چسباندن بر روی شیشه ها استفاده می شود. مش به دلیل سوراخ سوراخ بودن دید و نورگیر شما از بین نمی برد و به راحتی می توانید از هر دو طرف شیشه دید کافی داشته باشید.

از مش چسبدار در مغازه ها ، فروشگاه ها ، کافی شاپ ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. مش چسبدار به دلیل تنوع در ابعاد و زیبایی طرفداران زیادی دارد.

مش بدون چسب :

از مش بدون چسب در کارهای تبلیغاتی استفاده می شود و در تولیدات استند و چاپ مورد استفاده قرار می گیرد.

طریقه نصب مش :

نصب مش چسبدار بر روی سطوح مختلف بسیار آسان است و می توانید به راحتی نصب خود را انجام دهید ، مش چسبدار به دلیل شبکه ای بودن باعث شده است تا هنگام نصب حباب در زیر آن نیفتد و بتوانید به راحتی نصب خود را انجام دهید.

شما برای چسباندن مش ابتدا باید از مخلوط آب و ریکا استفاده کنید. نکته : مخلوط آب و ریکا برای جابجایی راحت و جداکردن از سطح به کار گرفته می شود و استفاده از آن اختیاری است.

در مرحله اول ابتدا محل مورد نظر خود را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید تا گرد و خاک از روی سطح پاک شود ، سپس مخلوط آب و ریکا را بر روی سطح پخش کنید و مش چسبدار را به آرمی از یک طرف شروع به چسباندن کنید.

خدمات پرنیان استند

مش چسبدار در انواع و طرح های مختلفی تولید می شد ، شما می توانید از طریق شرکت پرنیان استند طراحی و ابعاد مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کم ترین زمان چاپ و برش مش صورت بگیرد.

برای سفارش و یا ارسال طراحی برای چاپ و برش مش می توانید به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

در صورت ارسال طراحی با شماره تماس های ذکر شده جهت هماهنگی در چاپ و برش تماس حاصل نمایید.

شماره تماس شرکت پرنیان استند : 66563180 و 66563186

ارسال فایل : Chapparnian@yahoo.com

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :