چاپ پاپ آپ استند

10 / 10
از 2 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 22 آبان 1397 در ساعت 18 : 5 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چاپ پاپ آپ استند

 

 استند پاپ آپ از جمله مهمترین سازه نمایشگاهی پرتابل محسوب میشود. در تمامی نمایشگاه های تجاری ، کنفرانس ها، لابی ها و... میتوان نصب نمود. استند پاپ آپ تبلیغات ، بازاریابی و معرفی شرکت و برند را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد.باید در نظر داشته باشیم جدای از اهمیت سازه پاپ آپ و استراکچر ، چاپ پلات و لمینت پاپ آپ از اهمیت و کارایی ویژه ای برخوردار است و باید نهایت دقت را در بخش چاپ ،لمینت ، برش ،آماده سازی و نصب مگنت و نگدارنده  پلات و لمینت مد نظر داشت.

چاپ پاپ آپ استندپلات و لمینت پاپ آپ استند

همان گونه که میدانید استند پاپ آپ ، مدولار است و چاپ آن بصورت چند تکه آماده میگردد.با توجه به ابعاد استند پاپ آپ تعداد تکه های آن متفاوت است. برش قطعات (پنل های چاپی) باید با نهایت دقت انجام گیرد. زیرا این قطعات در کنار هم نصب می گردند و اگر خطایی در برش رخ دهد صفحه گرافیکی مان از حالت یک پارچه خارج می گردد و ظاهر  خوبی نخواهد داشت. جنس چاپ پاپ آپ کتد سنگین 180 گرم است که با دو لایه (زیر و رو) لمینت مات یا براق 125 میکرون روکش می شود. ضخامت پلات و لمینت باید زیاد باشد و به زیبایی روی استند نصب گردد. از جنس های نرم همانند بنر نمی توان استفاده نمود یا حداقل کار به زیبایی نصب نمی گردد.

 چاپ-پلات-لمینت-آماده-نصبپلات و لمینت آماده نصب روی پاپ آپ

 ابعاد پنل های چاپ شده خیلی مهم است چنانچه کوچکتر چاپ و برش شود قابل نصب نیست و اگر بزرگتر چاپ شود جلوه بصری کار بکلی از بین می رود پس دقت نمایید ابعاد حتما دقیق چاپ و برش شود. چاپ پلات با دستگاه ایندور  با  dpi 1440  چاپ میگردد تا وضوح و کیفیت چاپ آن بالا باشد و بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشد. چاپ پلات و لمینت استند پاپ آپ باید متناسب با اندازه سازه باشد و در طراحی در نظر گرفته شود. در پاپ آپ استند سوئیسی کرو پنل های چاپ پلات باید 230*69.5 سانتیمتر و برای استند تخت  230*75 سانتیمتر باشد. برای مثال پاپ آپ 3*3 دارای 5 پنل (قطعه چاپ) 230*69.5  می باشد بدین ترتیب اندازه کنواس طراحی باید 230*347.5 سانتیمتر باشد. میتوانید از اینجا توضیحات بیشتر را ببینید.

نصب پلات و لمینت روی پاپ آپ نصب پلات و لمینت روی پاپ آپ

اگر نمایشگاهی در پیش رو دارید و نیاز به غرفه آرایی با سازه های نمایشگاهی پرتابل همانند پاپ آپ استند ، رول آپ استند ، میز کانتر و ... دارید با ما تماس بگیرید. استند پاپ آپ و میز کانتر سوئیسی با گارانتی را از ما تهیه کنید. نصب سازه پاپ آپ بسیار ساده میباشد و نیاز به هیچ قطعه مونتاژ ندارد فقط آنرا باز میکنیم ، خط کش ها را نصب سپس چاپ پلات و لمینت که مگنت روی آن نصب شده را در جای خود قرار میدهید. در  اینجا  نصب پاپ آپ آموزش داده شده.

بدین ترتیب نام برند، لوگو، تبلیغات و پروموشن در کمتر از نیم ساعت آماده جذب مخاطبین است. اگر نیاز به چاپ بزرگتر دارید یا از پاپ آپ جزیره ای ، L، تخت ،منحنی ، سینوسی و حتی دو طرفه استفاده می نمایید ما بهترین متریال سازه و چاپ را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :