تخته شاسی

1مجموع 10 محصول
1مجموع 10 محصول

تخته شاسی قطعات چوب ( ام دی اف , تخته سه لا،فیبر) خود چسب است که در ابعاد مورد نیاز برش و آماده می شود تا شرایط مناسبی را برای نگهداری عکس و پوستر بوجود آورد. و سبب ماندگاری طولانی مدت آن گردد.این بدان معنا نیست که تخته شاسی فقط برای عکس استفاده میگردد بلکه عمده استفاده شاسی در تبلیغات ، تجارت ، امور نمایشگاهی جهت معرفی برند، خدمات و کالا است. استفاده از عکس ها و تصاویر چاپ شده خانوادگی در اتاق کار و منزل سبب زیبایی محیط پیرامون و یادآور خاطرات شاد زندگی است و البته تصاویر تبلیغاتی نیز در محیط های تجاری ، فروشگاه ها و نمایشگاه های تجاری به همراه سه پایه بوم تبلیغاتی پیام روشن تبلیغاتی و بازرگانی تان را به مشتریان بالقوه میرساند.
جنس چسب تخته شاسی آلمانی بوده و از نوار ترک جهت دور آن استفاده میگردد. مراحل کار بدین شرح است. ابتدا چاپ توسط پلاتر یا دیگر چاپگرهای دیجیتال آماده میگردد. با توجه به متریال استفاده شده می توان چاپ را با لمینت گرم (مات ،براق ) یا لمینت سرد پوشش داد. این امر باعث ماندگاری بسیار بالا میشود سپس چاپ روی تخته شاسی چسبانده میشود.

چاپ با کیفیت نیاز به فایل با کیفیت دارد پس حتما از تصاویر با کیفیت برای چاپ استفاده نمایید. چاپ با کیفیت عکس در ابعاد دلخواه و همچنین ارائه انواع قاب تخته شاسی با جنس  MDF مرغوب در اندازه های استاندارد و سفارشی با قیمت فروش مناسب ، تخصص ماست.
ضخامت قاب تخته شاسی 8 ،16 و 32 میل است.نوار دور ظریف و کیفیت عالی چسب دو طرفه شاسی باعث دوام بیشتر قاب میشود.همچنین چاپ روی بوم نقاشی و نصب روی چهارچوب های زیبارا از ما بخواهید.تابلوهای بوم جهت زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی منازل ،دفاتر اداری ،هتل ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

از انواع دیگر تخته شاسی تابلو معلق یا قاب معلق است بدیت صورت که چاپ روی تخته شاسی نصب میشودسپس درون قاب (فریم pvc) نصب میگردد. اصطلاحا به این تابلو ها قاب معلق میگویند. موارد استفاده از تخته شاسی گسترده است و میتواند در منازل ،عکاسی ها ،آتلیه ها ،سازمان ها و ادارات ، شرکت های تبلیغاتی ، هتل ها ،نمایشگاه های تجاری ،گالری ها و ...مورد استفاده قرار گیرد.
مدیای چاپ : pvc ، ابریشم ، فتوگلاسه ، سولیت ،پلاتو لمینت (مات و براق)
نوع فایل : jpeg ،pdf ،cdr, Psd, با رزولیشن 100dpi
آماده سازی تخته شاسی بصورت چند تکه

  1. کیفیت فوق العاده
  2. دوام و ماندگاری بالا
  3. بدون محدودیت در رنگ

برای سفارش و چاپ بر روی تخته شاسی می توانید به شماره 66563180 و 66563186 تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :