سه پایه بوم فلزی

12مجموع 22 محصول
12مجموع 22 محصول

 

| سه پایه بوم | | سه پایه شاسی | | سه پایه فوم برد||سه پایه بوم فلزی|

 

سه-پایه-بوم

سه پایه بوم تلسکوپی فلزی برای نمایش نقاشی بوم، تخته شاسی و فوم برد  بصورت عمودی استفاده می گردد. کاملا پرتابل بوده نصب و جمع آوری بسیار راحتی دارد همچنین جدا کردن تابلو از آن هم خیلی راحت است. با تنظیم سوراخ های روی ناودانی با پین های روی پایه میتوانید ابعاد سه پایه بوم را تغییر دهید و جهت نگهداری بوم، کنواس، تابلو، فوم برد، تخته شاسی و غیره از سه پایه بوم  استفاده  کنید. بعلاوه ارتفاع سه پایه تبلیغاتی نیز بصورت تلسکوپی  قابل تنظیم است. فضای نگهداری تابلو بوم از 10 سانتیمتر تا 70 سانتیمتر در ارتفاع تغییر میکند.بدین ترتیب از تابلو های با ابعاد مختلف پشتیبانی می کند.

| کاربرد سه پایه بوم |

کاربرد سه پایه بوم فقط برای نمایش پوستر نیست ، می توان از آن برای نقاشی و طراحی نیز بهره برد. در واقع کاربرد اصلی آن نیز همین مورد اخیر است. جنس سه پایه از آهن سبک  و پلاستیک است دارای کیف حمل برزنتی است به رنگ مشکی تولید میگردد و دارای پایه تلسکوپی قابل تنظیم است و هر 30 سانت یک مفصل طراحی شده است. در صورتیکه قفل ضامن پلاستیکی آنرا باز نمایید پایه بصورت تلسکوپی خارج می گردد. در این حالت اگر ضامن را ببندید پایه همان جا فیکس میگردد.

سه-پایه-بوم--فوم-برد/فروش-سه-پایه-بوم

بدین ترتیب ارتفاع سه پایه بوم را می توانید تنظیم نمایید. انتهای  پایه های ان از جنس لاتکس است بنابراین روی زمین سر نمی خورد و ایستایی خوبی دارد. علاوه بر این پایه لاتکس بصورت گوی بوده و در 360 درجه حرکت می کند و از این جهت در سطوح ناهموار هم مشکلی نخواهد داشت.

سه-پایه-بوم-نمایشگاهی-خریدسه-پایه-بوم-شاسی-خرید

علاوه بر تنظیم ارتفاع سه پایه بوم اندازه فضای نگهدارنده تابلو و بوم هم قابل تنظیم است.شما می توانید با توجه به ابعاد تابلو آنرا تنظیم کنید.هم از طریق ناودانی نگهدارنده کف تابلو و از طریق نگهدارنده پشت تابلو که بسمت پایین و بالا حرکت می کند و پس از تنظیم توسط ضامن پلاستیکی قفل می گردد. پس از نصب سه پایه بوم نوار مشکی را روی پایه پشتی ببندید تا ثبات بیشتری داشته باشد و از حرکت به عقب پایه جلوگیری کند.از سه پایه بوم هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی استفاده می شود.

سه-پایه-بوم-نمایشگاهیسه-پایه-بوم-تبلیغاتیسه پایه بوم

 

| موارد استفاده از سه پایه بوم |

نگهداشتن بوم و کنواس، تابلو های تبلیغاتی، تصاویر، پوستر، تخته شاسی، فوم برد ، قرار دادن نشانه ها روی آن برای رویداد های مختلف،تخته منو رستوران ها و کافی شاپ ها، گالری های نقاشی، نمایشگاه های تجاری بخشی از کاربرد وسیع سه پایه بوم است. افراد به دنبال تبلیغاتی هستند که برای مشتریان تازگی داشته باشد و بتواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند، در گذر زمان سه پایه بوم به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفته و از آن برای تبلیغات محصولات استفاده می کنند.سه پایه بوم در انواع طرح و سایز تولید می شود. سه پایه بوم به غیر از جنبه تبلیغاتی برای کار نقاشی نیز بسیار مناسب است. در واقع کاربرد اصلی سه پایه بوم برای صنعت نقاشی بوده که رفته رفته استفاده از آن در تبلیغات مرسوم شد. از سه پایه بوم در نمایشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی نیز استفاده زیادی می شود و پوستر محصولات پرفروش خود را بر روی آن می گذارند تا در دید مشتریان باشد، سه پایه بوم نمایشگاهی می تواند انتخاب مناسبی برای معرفی محصولات شما باشد.

استند سه پایه بوم به دلیل سبکی و اشغال فضای کم باعث شده است تا شما بتوانید آن را به راحتی جابجا کنید و در محل های پر تردد قرار دهید. وزن پک کامل سه پایه بوم یک کیلو گرم است. از سه پایه بوم برای نمایش هنرهای چاپی نیز استفاده می شود، سه پایه تخته شاسی می تواند ظاهر زیبایی به کار چاپی شما بدهد.نام  های دیگر سه پایه بوم عبارتند از : سه پایه بوم , سه پایه بوم شاسی , سه پایه تخته شاسی نمایشگاهی , سه پایه تخته شاسی , سه پایه بوم نمایشگاهی , استند سه پایه بوم نمایشگاهی , استند سه پایه بوم , سه پایه بوم نقاشی و....

 

 سه پایه بومسه-پایه-بوم-نمایشگاهی-پک-کامل

 

 

 

  برای سفارش محصولات می توانید به شماره 66563180 - 66563186 تماس حاصل نمایید.

 

برچسب:

سه پایه بوم ,خرید سه پایه بوم , خرید سه پایه بوم تبلیغاتی, خرید سه پایه بوم فلزی, خرید سه پایه بوم نمایشگاهی,فروش سه پایه بوم , سه پایه کنواس ارزان , فروش سه پایه بوم تخته شاسی ,  سه پایه بوم تخته شاسی, سه پایه بوم تلسکوپی, فروش سه پایه بوم , سه پایه بوم عکاسی , سه پایه بوم فلزی, سه پایه بوم نقاشی, سه پایه بوم نمایشگاهی, سه پایه بوم فوم برد

 

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :