لایت باکس

1مجموع 10 محصول
1مجموع 10 محصول

تولید انواع لایت باکس(Lightbox) تبلیغاتی و ساخت انواع لایت باکس حروف برجسته با بهترین مواد اولیه

لایت باکس چیست؟

همانگونه که ازنام لایت باکس مشخص است لایت باکس به سازه هایی گفته میشود که عبارت از یک قاب فلزی یا چوبی ،پلاستیک ، پلکسی گلاس که درون آن یک منبع نور نظیر smd یا مهتابی قرار میگیرد و روی آن چاپ .لایت باکس ها انواع مختلف دارندو برای مصارف گوناگون تولید می گردند.چون نور بیشتر مخاطب را تحت تاثیر قرار میدهد بیننده برند شما را بخاطر خواهد سپرد.جهت کاهش مصرف برق از smdاستفاده میگردد .لایت باکس هابصورت حروف هم ساخته میشوند (چلینیوم) که مصارف زیادی در فروشگاه ها و نمایشگاه ها اهم از فضای داخلی و خارجی دارد. چاپ بصوت بک لیت انجام میپذیرد و یا روی وینیل چاپ شده و  روی طلق شیری چسبانده میشود. لایت باکس در دو نوع با نور و بدون نور ساخته و آماده می گردد.استفاده از چند لایه پلکسی در ساخت لایت باکس نیز معمول است.در این صورت کیفیت تصویر نهایی زیباتر میشود.لایت باکس در ضخامت های مختلف و متریال های متنوع آماده میگردد. همانطور که ذکر شد لایت باکس بصورت حروف نیز ساخته میشود. دور حروف چلنیوم یا پلکسی و روی آنهم  پلکسی یا وینیل نصب میگردد که برای تولید و ساخت لوگو و یا تصاویر استفاده میشود.

چلنیوم چیست :

تابلو های ساخته شده از حروف برش خورده از جنس پلکسی گلاس است ومحیط حروف   از جنس آلیاژ آلومنیومی است و درون آن ال ای دی  کار گذاشته و نور سفارش مشتری را نصب میکنند .ویژگی های این نوع لایت باکس
1- بسیار شیک , مدرن و زیبا است
2- انتخاب رنگ نور توسط مشتری
3- مقاومت بالا در برابر عوامل جوی (نور خورشیدو باران و...)
4- مصرف بسیار کم انرژی
5- اجرای آن روی سنگ ، چوب ،PVC ، MDF ،کامپوزیت و... میسر است

 ویژگی های لایت باکس تبلیغاتی

استفاده از جلوه های بصری برای معرفی کالا و تبلیغات در سراسر دنیا یک اصل است. زیبایی لایت باکس ها به سبب متریال و کیفیت چاپ و نور چشم نواز آن باعث گردیده موارد مصرف بیشماری داشته باشند. نمایشگاه ها ، کنفرانس ها ، مراکز خرید،سوپرمارکت ها و... از این قانون مستثنی نیستند.استفاده از لایت باکس های تبلیغاتی جهت معرفی برند و نام های تجاری شرکت ها در فروشگاه ها و مراکز تجاری و نمایشگاه ها می باشد و از اهمیت بسزایی برخوردار است. شرکتهای بزرگ و برندهای معروف هزینه ساخت و نصب لوگو و نام تجاری خود را در نمایندگی ها براحتی پرداخت مینمایند چون از معجزه تبلیغات همراه با نور آگاهند.

 انواع لایت باکس های تبلیغاتی

لایت باکس کریستالی (Crystal light Box):

یکی از جدیدترین نوع لایت باکس؛ لایت باکس کریستالی می باشد.این نوع لایت باکس با ضخامت کم و باریک (کمتر از ۱ سانتی متر) در طراح های متنوع قابل عرضه می باشد. نور لایت باکس های کریستالی (شیشه ای) با لامپ های LED, SMD تامین می گردد. لایت باکس کریستالی از جنبه تبلیغاتی و دیزاین دکوراسیون قابل استفاده می باشد و طرفداران خاص خود را دارد.لایت باکس های مذکور در روز و شب روشنایی زیبایی ایجاد میکنند و برای هر مکانی از قبیل منوهای رستوران ، تابلوهای نگارخانه ،تابلوهای نمایشگاه های عکاسی، صندوق های پذیرش داروخانه ها ، تابلو های راهنمای اماکن ،تابلوهای داخلی شرکت ها و اماکن، تابلو های تبلیغاتی نمایشگاهی و …. مناسب میباشند.


لایت باکس محیط باز یا آوت دور (Outdoor LightBox):

لایت باکس های فضای بیرون یا اوت دور به لایت باکس هایی گفته میشود می شود که جهت نصب  در حاشیه خیابان ، اوتوبان و بزرگرا ها، پیاده رو ، محوطه ها و فضای خارجی نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع لایت باکس ها به جهت ساختاری دارای قاب آلومینیوم یا کامپوزیت با پایه فلزی و روکش کامپوزیت می باشند. جنس رویه لایت باکس های آوت دور طلق یا شیشه با قطر ۶ میل یا بیشتر می باشد.

لایت باکس آلومینیومی:

یکی دیگر از انواع لایت باکس ها، لایت باکس آلومینیومی می باشد. لایت باکس آلومینیومی با رویه بک لیت , فلکس یا پلکسی ساخته شده و نور آن توسط  SMD تامین میشود. لایت باکس های ساخته شده در مترو از نوع لایت باکس آلومینیومی می باشد

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :