میز کانتر

1مجموع 11 محصول
 • میز کانتر گرد 48

  میز کانتر گرد 48

  قیمت: تومان میز کانتر استوانه ای پرتابل مناسب برای نمایش و قرار دادن محصول.وزن 4 کیلو ، ارتفاع 48 سانتی متر،قطر ام دی اف 48 سانتی متر

 • میز کانتر گرد 76

  میز کانتر گرد 76

  قیمت : تومان میز کانتر استوانه ای پرتابل مناسب برای نمایش و قرار دادن محصول. وزن 4 کیلو ، ارتفاع 76 سانتی متر

 • میز کانتر نمایشگاهی PS2

  میز کانتر نمایشگاهی PS2

  قیمت: تومان میز کانتر نمایشگاهی دو نفره بهترین گزینه برای تبلیغات برند ، کالا، خدمات و پروموشن فروش است.

 • میز کانتر نمایشگاهی PS1

  میز کانتر نمایشگاهی PS1

  قیمت: تومان میز کانتر یک نفره و پلات و لمینیت آن ابزاری ایده آل برای افزایش بازدید و جذب مخاطب به سمت غرفه نمایشگاهی است. با توجه به تنوع گسترده انواع میز کانتر نمایشگاهی و جلوه های فوق العاده چاپی جلوی آن و قیمت ارزان ، میز کانتر را به ابزار نمایشگاهی پر فروش تبدیل نموده است. و خرید میز کانتر برای تمامی نمایشگاه ها توصیه می گردد.

 • میز کانتر تاجدار دو نفره

  میز کانتر تاجدار دو نفره

  قیمت : تومان میز کانتری سبک، ارزان قیمت، پرتابل و قابل حمل و نقل آسان با یک کیف دولایه مقاوم عرضه می گردد.

 • میز کانتر تاجدار یک نفره H1

  میز کانتر تاجدار یک نفره H1

  قیمت: تومان میز کانتر پروموشن نمایشگاهی دارای نصب و راه اندازی آسان بوده و در عرض چند دقیقه نصب میگردد.

 • میز کانتر تاجدار دو نفره V2

  میز کانتر تاجدار دو نفره V2

  قیمت: تومان میز کانتر تاجدار ارزان قیمت با کیفیت عالی و گارانتی. میز کانتر تاجدار نمایشگاهی MDF قابلیت استفاده در فضای خارجی و داخلی (INDOOR & OUTDOOR) را دارد.

 • میز کانتر تاجدار یک نفره V1

  میز کانتر تاجدار یک نفره V1

  قیمت: تومان میز کانتر تاجدار مناسب تبلیغ کالا و خدمات و سمپل. سمپلینگ انواع مواد غذایی, نوشیدنی, آرایشی و بهداشتی درحیطه کار میز کانتر سمپل قرار دارد.

 • میز کانتر سمپلینگPST

  میز کانتر سمپلینگPST

  قیمت: تومان میز کانتر سمپلینگ فروشگاهی بهترین گزینه جهت سمپل در غرفه های بازار یابی و غرفه های نمایشگاهی است. از این میز کانتر برای سمپلینگ و نمونه گیری و همینطور میز اینفو می توان استفاده کرد.

 • میزکانتر تاجدار ABS-PVC

  میزکانتر تاجدار ABS-PVC

  قیمت فروش تومان سمپلینگ عبارت از نمونه و محصول است که بصورت رایگان عرضه میگردد تا یک بازار هدف را برای امتحان رایگان و آسان یک محصول ترغیب نماید.

 • میز کانتر استوانه ای ABS

  میز کانتر استوانه ای ABS

  میز کانتر استوانه ABS با دید 360 درجه مناسب برای میز کانتر سمپلینگ و میز کانتر پروموشن ایندور و اوتدور. خرید از طریق تلفن:66563186

1مجموع 11 محصول

|نمونه میز کانتر نمایشگاهی و میزکانتر تاجدار و میز کانتر سمپلینگ اجرا شده|

میز-کانتر-تاجدار-PVCمیز-کانتر-تاجدار-PVCمیز-کانتر-lx-suخارجی-میز-کانتر-su

میز-کانتر-pvcABS-میز-کانتر-01میز-کانتر-absمیز-کانتر-نمایشگاهی-دو-نفرهاندازه-میز-کانتر-mdfچاپ-میز-کانترچاپ-میز-کانترطراحی-میز-کانترمیز-کانتر-تاجدارمیز-کانتر-تاجدارمیز-کانتر-تاجدار-یک-نفرهمیز-کانتر-تاجدار-یک-نفرهمیز-کانتر-دو-نفرهمیز-کانتر-سمپلینگمیز-کانتر-نمایشگاهیMDF-میز-کانتر-نمایشگاهیمیز-نمایشگاهیمیز-نمایشگاهیمیز-نمایشگاهیمیز-نمایشگاهیمیز-نمایشگاهیمیز-کانتر-یک-نفره-LXمیز-کانتر-یک-نفره-LXمیز-کانتر-مگنتیمیز-کانتر-مگنتیمیز-کانتر-سوئیسیمیز-کانتر-خارجی-یک-نفرهمیز-کانتر-خارجی-SUمیز-کانتر-خارجیمیز-کانتر-خارجیمیز-کانتر-تاجدار-یک-نفرهمیز-کانتر-تاجدار-طراحی-و-چاپمیز-کانتر-تاجدار-PVCمیز-کانتر-تاجدار-ABSمیز-کانتر-تاجدار-ABSمیز-کانتر-تاجدار-ABSمیز-کانتر-تاجدارچاپ-فوری-میز-کانترفروش-میز-کانتر-تاجدارفروش-میز-کانتر-تاجدارمیز-کانتر-lxفروش-میز-کانتر-تاجدارمیز-کانترمیز-تاجدارکیف-میز-نمایشگاهیفروش-میز-کانترفروش-میز-کانترفروش-میز-کانترخرید-میز-کانترخرید-میز-کانترخرید-میز-کانترچاپ-میز-کانتر-نمایشگاهیچاپ-میز-کانتر-تاجدارچاپ-میز-کانتر-تاجدارچاپ-میز-کانتر-تاجدارچاپ-میز-کانترچاپ-فوری-میز-کانترچاپ-فوری-میز-کانترپلات-و-لمینت-فوری- میز-کانترپلات-و-لمینت-فوریمیز-کانتر-suمیز-کانتر-نمایشگاهی

|میز کانتر چیست ؟||پاپ آپ میز کانتر چیست ؟|| استند میز کانتر چیست ؟|

 

میز کانتر نمایشگاهی، میز استند نمایشگاهی،پیشخوان نمایشگاهی ،میز پیشخوان، میز استند،میز منشی، میز غرفه    

  دیگر نام هایی است که برای کانتر نمایشگاهی استفاده می گردد. میز پرتابل نمایشگاهی یا میز پیشخوان  سازه ای است پرتابل و قابل حمل نقل راحت که برای برپایی غرفه در اکثر نمایشگاه ها ،سمینار ها و ... بصورت گسترده جهت معرفی، فروش کالا و خدمات یک کسب و کار طراحی و ساخته و عرضه می شود. میز کانتر نمایشگاهی استند کانتر از اجزای لاینفک در غرفه های نمایشگاهی است . نصب آسان این سازه نمایشگاهی از مزیت های اصلی است که می توان برای آن قائل شد. مطمئن هستم شما در نمایشگاه های مختلف حضور داشته اید پس تصدیق می کنید هیچ غرفه ای بدون میز کانتر نمایشگاهی شکل و شمای غرفه را به خود نمی گیرد. پس اگر به فکر برپایی یک غرفه هستید حتما در نظر داشته باشید یک میز پیشخوان برای معرفی محصولات خود و برندینگ آنها نیاز دارید در زیر با انواع میز کانتر و نکاتی در چگونگی استفاده از این سازه نکات بیشتری را ذکر می کنیم .انواع میز کانتر : میز کانتر ریلی،میز کانتر مگنتی،میز کانترMDf ،میز کانتر تاجدار. 1-میز  کانتر ریلی  :در این نوع از استند کانتر ها خط کش های به صورت ریلی درون سازه اصلی نصب می شود و بر روی آنها یک تخته از جنس MDF قرار میگیرد ، این سازه از استحکام خوبی برخوردار است.2-میز کانتر مگنتی :نوع مگنتی کانتر خط کش هایی را دارا است که به صورت آهن ربا یا همان مگنت به سازه اصلی نصب می شود.3-میز کانتر تاجدار :از نام این نوع مشخص است که خصوصیت بارز آن محلی در بالای میز پیشخوان شما قرار دارد که در جذب مشتری می تواند مفید باشد. 4-میز کانتر MDF :به طبع وقتی کانتری با جنس و متریال Mdf را در اختیار داشته باشید مطمئن هستید که چندین سال از آن استفاده خواهید کرد و بسیار مقرون به صرفه است. میز کانتر نمایشگاهی، یک میز چند منظوره است که از آن هم به عنوان میز و هم به عنوان یک استند جهت نمایش پیام های تبلیغاتی و به مرحله نمایش گذاشتن ایده ها، استفاده می شود. میز کانترها دارای قفسه هایی هستند که محلی برای نگه داری سمپل‌ها، کاتالوگ‌ها، بروشورهای تبلیغاتی و .. می باشند. تفاوت های اصلی این سازه نمایشگاهی با میزهای معمولی در قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن ها می باشد. میز پیشخوان در انواع مختلف تولید می گردد. میز کانتر دو نفره ، میز کانتر یک نفره ، میز کانتر تاجدار، میز کانتر جهت سمپلینگ و میز کانتر مگنتی ، میز کانتر ریلی ، میز کانتر ABS، میز کانتر PVC، میز کانتر سوئیسی از جمله پیشخوان های موجود در بازار می باشد. در هنگام خرید میز کانتر نمایشگاهی به این موارد و نکات دقت کنید : 1-استحکام و کیفیت میز کانتر 2- متناسب بودن ابعاد و سایز میز کانتر با ابعاد غرفه و یا محل مورد نظرتان 3- انتخاب بنر تبلیغاتی جذاب و مشتری پسند 4- قیمت میز کانتر

|چاپ میز کانتر ||پلات و لمینت میز کانتر |

 پرنیان استند با چاپ کاور تبلیغاتی میز کانتر (پلات و لمینت میز کانتر) با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، شما را در رونق کسب و کارتان یاری می دهد. طرح های تبلیغاتی، لوگو و دیگر موارد مرتبط با محصول را با کیفیتی فوق العاده چاپ می کنیم، بعد از چاپ پلات و لمینت، با استفاده از یک مگنت نواری پلات و لمینت به میز کانتر متصل می شود. چاپ میز کانتر با استفاده از پرینتر های لارج فرمت پیشرفته Hp با وضوح رنگ و رزولوشن بالا انجام می شود. چاپ حرفه ای، با کیفیت  و ماندگاری بالا با جوهر های اورجینال جهت استند های نمایشگاهی را از ما بخواهید. پلات و لمینت استند های نمایشگاهی (میز کانتر، پاپ آپ استند، رول آپ و ...) یک کار دقیق و حرفه ای است و ما آنرا با بالاترین کیفیت چاپ می کنیم. چاپ فوری پلات و لمینت نیز از خدمات ماست. فایل  چاپ پلات و لمینت میز کانتر را با فرمت های Jpg ,Tiff, Cdr, Pdf, Ai ارسال نمایید. چاپ میز کانتر در یک روز کاری آماده می گردد و میتوانیم به هر نقطه از کشورمان اسال کنیم. پلات روی کتد سنگین چاپ شده سپس به دو صورت لمینت مات و لمینت براق روکش می شود. لمینت کردن چاپ میز کانتر باعث طولانی شدن عمر پلات ، ایستایی بی نظیر ،حفاظت از سطح چاپ در مقابل خط و خش ، ساییدگی، رطوبت و گرد و خاک می گردد. پس از چاپ و برش پلات و لمینت ، مگنت نواری پشت آن نصب می گردد. نصب مگنت سبب تسریع نصب میز کانتر در نمایشگاه می گردد. برای هر کانتر اگر یک یا چند چاپ را همزمان داشته باشید در کمتر از 30 ثانیه کاور میز کانتر را می توانید تعویض نمایید. در صورتیکه از میز کانتر PVC ,میز کانتر ABS برای سمپلینگ استفاده می نمایید، چاپ باید روی مدیای وینیل  آماده گردد. چاپ وینیل توسط دستگاه اکوسالونت با کیفیت بالا در کمترین زمان در دسترس شماست.

 

|طراحی میز کانتر||ابعاد طراحی میز کانتر||طراحی کانتر تبلیغاتی|

طراحی میز کانتر نمایشگاهی:

طراحی کانتر تبلیغاتی

همان طور که گفته شد میز کانتر نمایشگاهی نقش مهمی در بازاریابی دارد و پایه و اساس یک تبلیغات موثر جهت معرفی کالا و خدمات به افراد جامعه است. بنابراین در طراحی میز کانتر نمایشگاهی باید از رنگ ها،تصاویر و پیام های تبلیغاتی جذاب استفاده شود تا مخاطب را هر لحظه به سمت میز کانتر جذب نماید و از مخاطب مشتری بسازد لذا در طراحی بنر و طراحی کاور تبلیغاتی این میز کانتر یا استند کانتر باید وسواس زیادی به خرج داده شود در غیر این صورت هزینه ای که بابت خرید میز کانتر صرف کرده اید در واقع به هدر رفته است. دقت داشته باشید طراحی میز کانتر تبلیغاتی با رول آپ استند کمی متفاوت است زیرا در میز کانتر تبلیغاتی قسمتی از طرح شما به پشت سازه رفته و دیده نمی شود. سایز میز کانتر و ابعاد طراحی برای میز کانتر دو نفره 210*90 سانتیمتر. سایز میز کانتر و ابعاد طراحی برای میز کانتر یک نفره 160*90 سانتیمتر است. ابعاد تاج میز کانتر و پیشخوان نمایشگاهی دو نفره 90*20 سانتیمتر و ابعاد تاج میز کانتر تاجدار یک نفره 80*20 سانتیمتر می باشد. ابعاد میز کانتر تاجدار PVC , ابعاد میز کانتر تاجدار  ABS  (میز کانتر سمپلینگ) 187*87 سانتی متر و ابعاد تاج بالای میز سمپلینگ 80*28 سانتی متر است. بخش روبرویی میز کانتر سمپلینگ 81*87 سانتیمتر سطوح جانبی میز کانتر سمپلینگ 40*87 سانتی متر می باشد. سطوح 13*87 سانت کناری طراحی شده، به پشت تا شده و دید ندارد. جهت طراحی بی نقص،به تصاویر پایین توجه کنید.برای طراحی یک  استند کانتر جذاب باید به چند نکته مهم دقت کنیم:

 1)     انتخاب رنگ زیبا و متناسب با محیط : رنگی که برای میز غرفه خود انتخاب می کنید بسیار مهم است و باید رنگ آن نسبت به محیط و حوزه فعالیت خود هماهنگی داشته باشد.

 2)     درج آرم یا لوگو :درج نمودن آرم شرکت خود در میز غرفه باعث می شود که شرکت شما بین تمامی افراد معرفی شود.

 3)     استفاده از تصاویر و متن :به کار بردن تصاویر و متن های جذاب در میز غرفه زیبایی و جذابیت بیشتری به آن می دهد. توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از تصاویر و متن در میز غرفه از جذابیت آن می کاهد و مقداری فضای خالی بر روی پاپ آپ باقی بگذارید زیرا وجود فضای خالی در میز غرفه اهمیت زیادی دارد.

طراحی میز کانتر یک نفرهطراحی میز کانتر دو نفرهابعاد طراحی میز کانتر ABS-PVCمیز کانتر سمپلینگ

|نصب میز کانتر PVC||نصب میز کانتر ABS|

طریقه نصب میز کانتر تاجدار  pvc abs سمپلینگ


1.صفحه زیرین میز کانتر تاج دار pvc را مانند شکل روی زمین بگذارید.سپس صفحه abs که چاپ وینیل روی آن چسبانده شده است رو بشکل صفحه کفی در آورده روی آن نصب نمایید.(مرحله 1)
2. صفحه رو میز کانتر تاج دار pvc را مانند شکل روی کانتر قرار دهید. (مرحله 2) مطمئن باشید خار های کناری در شکاف صفحه abs  قرار بگیرد.این کار سبب میگردد صفحات از بدنه جدا نگردد.
3. در مرحله بعدی صفحه وسطی یا طبقه میز کانتر سمپلینگ را روی قلابهایی که روی بدنه داخلی تعبیه شده است را نصب نمایید. توجه نمایید صفحه وسط از صفحات بالا و پایین کوچکتر است.
4. حال میله های نگهدارنده تاج را از سوراخ های سطح میز رد نمایید تا روی صفحه میانی قرار گیرد و لوله بعدی را نیز روی لوله اولی نصب نمایید.(مرحله 3)
5. حال تاج میز کانتر سمپلینگ را روی میله ها نصب نمایید.(مرحله 4)

 

نصب میز کانتر pvc abs

 

|نصب میز کانتر |

 ابتدا طبق شکل سازه میز کانتر یک نفره را بصورت افقی روی زمین قرار می دهیم طوری که پین های آلومینیومی بسمت بالا باشد سپس  دو طرف آنرا گرفته به سمت خارج  باز می نماییم. خط کش داخل پک میز کانتر را از طرفی که بصورت فلش است در شکاف زیر مفصل بالای کانتر قرار داده و شکاف قسمت پایین خط کش که بشکل مربع است را روی پین قرار می دهیم و بسمت چپ حرکت داده تا در جای خود قرار گیرد. طبق مرحله 3 خط کش بعدی را زیر خط کش نصب شده، نصب می نماییم. پس از نصب خط کش های عمودی اقدام به نصب تسمه های فنری قوس کناری میز کانتر می کنیم 4 عدد فنر را نیز بصورت ریلی در کناره های میز کانتر طبق شکل نصب کنید. جهت نصب چوب ام دی اف توجه نمایید  زیر ام دی اف سوراخ تعبیه شده را روی پین های آلومینیومی قرار دهید بدین ترتیب حرکت افقی  ام دی اف مهار می شود. ام دی اف دیگر مربوط به طبقه وسط میز کانتر را نیز در جای خود قرار دهید. همانند شکل. چاپ پلات و لمینت را از سمتی که مگنت نواری روی آن چسبانده شده را روی خط کش های عمودی قرار می دهیم مگنت به خط کش می چسبد. کناره های پلات را نیز قوس داده به سمت پشت میز کانتر هدایت نمایید و به خط کش عمودی بچسبانید

میز کانتر سک نفره میز کانتر کشویی
میز کانتر خارجی میز کانتر خارجی
میز کانتر خارجی میز کانتر خارجی
میز کانتر خارجی میز کانتر یک نفره

 

 

|ابعاد میز کانتر MDF||ابعاد میز کانتر ABS|

ابعاد میز کانتر ها متفاوت می باشد.میز کانتر یک نفره ارتفاعی معادل 90 سانت دارد .ابعاد چوب MDF میز کانتر یک نفره 85 سانت در 38 سانتیمتر میباشد. چوب MDF میز کانتر یک نفره یک تکه میباشد. میز کانتر دو نفره ارتفاع 90 سانتیمتر دارد. اندازه MDF آن 135*38 سانتی متر استو بصورت دو تکه میباشد که توسط لوله بهم متصل است.این کار بدلیل اشغال جای کمتر انجام می شود. اندازه میز کانتر تاجدار یک نفره و دو نفره همان ابعاد میز پیشخوان یک نفره و پیشخوان دونفره است که تاج روی آن نصب می گردد.ابعاد میز کانتر پروموشن pvc بدین قرار است. ارتفاع میز 90 سانتی متر و ابعاد صفحه میز کانترسمپلینگ 80*47 سانتی متر است.ابعاد بسته بندی پاپ آپ کانتر یک نفره و دونفره 40*80*10 سانتیمتراست و این ابعاد برای میز کانتر سمپلینگ 190*80*10 سانتیمتر است.

 

ابعاد میز کانتر ABS PVCابعاد-میز-کانتر-تاجدارابعاد-میز-کانتر-نمایشگاهیمیز کانتر تاجدار یک نفره

 

 

 

|انواع میز کانتر ||انواع میز غرفه |

میز کانتر در دو دسته اصلی قرار دارند 1. میز کانتر های اینفو یا میز کانتر های نمایشگاهی 2.میز کانتر های پروموشن یا میز کانتر سمپلینگ که اغلب به میز های PVC و ABS شهرت دارند.

در ساخت میز غرفه  های  هر دسته، از متریال های مختلف استفاده می گردد و نوع ساخت متفاوتی دارند. دسته اول  1.میز غرفه سوئیسی 2.میز کانتر مگنتی 3.میز غرفه کشویی یا میز غرفه ریلی 4.میز کانتر ساعتی 5. میز غرفه پین دار. همه این میز کانتر ها از الومینیوم آهن و پلاستیک استفاده شده است. دسته دوم میز کانتر های تاجدار میباشد که اصطلاحا میز های سمپلینگ هم گفته میشود. این میز پیشخوان هم از جنس آلومینیوم و MDF در بازار موجود است و هم بصورت PVC. انواع استند کانتر در ایران تولید و با کیفیت مطلوبی هم عرضه شده است. ولی انواع میز کانتر های خارجی و میز کانتر وارداتی هم در بازار موجود است.

 

|قیمت میز کانتر ی ||قیمت میز غرفه|

 

   قیمت میز کانتری در بازار بسیار متفاوت است. نوع جنس و کیفیت متریال های مصرفی و نوع ساخت ،قیمت میز کانتری را مشخص می نماید. میز پیشخوان دو قسمت متفاوت دارد. اول سازه و متعلقات و دوم چاپ پلات و لمینت.قیمت فروش میز غرفه دو نفره از قیمت میز غرفه یک نفره گرانتر بوده و قیمت میز کانتر pvc  و میز کانتر abs به سبب وارداتی بودن کمی گرانتر است. خرید میز پیشخوان با کیفیت بالاتر در طول زمان و استفاده مکرر جبران خواهد شد پس نباید جنس ارزان را ترجبح داد. قیمت چاپ میز کانتر دو نفره از قیمت میز غرفه یک نفره بیشتر است. قیمت پلات و لمینت کانتر دو نفره حدود 110 هزار تومان و قیمت پلات و لمینت میز کانتر یک نفره حدود 90 هزار تومان است .قیمت چاپ وینیل جهت میز کانتر pvc حدود 100 هزار تومان است.

 

 

|اجاره میز کانتر ||اجاره میز غرفه |

 

برای به حداقل رساندن هزینه های نمایشگاهی و پروموشن شما پرنیان استند اقدام به اجاره میز کانتر بصورت روزانه نموده است. اگر به هر دلیل ناچار به اجار میز کانتر  نمایشگاهی و میز کانتر تاجدار میباشد ارائه این خدمات با کیفیتی مطلوب را در لیست خدمات خود داریم. به یاد داشته باشید جهت اجاره میز کانتر علاوه بر هزینه اجاره میز کانتر ، هزینه چاپ پلات و لمینت و مگنت آن نیز به عهده شماست. قیمت مگنت حدود 20 هزار تومان است و قیمت پلات و لمینت برای میز غرفه یک نفره 90 و میز غرفه دو نفره 110 هزار تومان است. برای اجاره میز کانتر سمپلینگ نیاز به مگنت ندارید چون طرح شما روی وینیل چاپ می گردد و به میز سمپل چسبانده می شود. زمان آماده سازی چاپ پلات و لمینت بین یک تا دو روز کاری متغییر است.

 

|قابلیت های میز کانتر |

از قابلیت های میز کانتر می توان :

 1)     قابلیت نصب سریع و آسان

 2)     زمان نصب بسیار کوتاه

 3)     وزن سبک و جابجایی راحت

 4)     استحکام و مقاومت بالا

 5)     داشتن سطح گسترده جهت انجام تبلیغات

 6)     ایستایی متناسب با غرفه های نمایشگاهی

 7)     قابلیت ساخت در ابعاد مختلف

 

 

 

 

 

 

میز کانتر نمایشگاهی نقطه آغار بازاریابی ، معرفی و فروش کالا و خدمات است. میز کانتر نمایشگاهی از تنوع زیادی برخوردار است. میز کانتر نمایشگاهی یکنفره ، میز کانتر دو نفره ، میزکانتر mdf ، میز کانتر Pvc ، میز کانتر ABS ، میزکانتر تاجدار دو نفره  ، میزکانتر تاجدار یکنفره  ، میز کانتر نمایشگاهی یکنفره  و غیره  که در نهایت نیاز اساسی برای معرفی خدمات و کالا است. به سبب ابعاد مناسب در هر مکانی ، یک فضای مناسب جهت برپایی میز کانتر نمایشگاهی و شروع یک بیزنس فراهم است. کاور تبلیغاتی (چاپ پلات و لمینت) جهت جذب مخاطبین بسیار حائز اهمیت است. نوع طراحی میز کانتر ، رنگ های استفاده شده در آن و پیام تبلیغاتی در جذب مخاطبین بسیار موثر است. چاپ پلات لمینت  میز کانتر و دیگر سازه های نمایشگاهی را با کیفیت فوق العاده برایتان چاپ میکنیم. مگنت نواری پشت پلات نصب میگردد. و چاپ توسط این مگنت به سازه میز کانتر متصل میشود.  اسکلت میز کانتر از آلومینیوم با کیفیت بالا تولید می شود که سبب طول عمر سازه میگردد و میتوان از آن جهت نگهداری جزوات ، کاتالوک ، بروشور ، سی دی استفاده کرد. نوع تاجدار (کتیبه دار) جهت ترغیب به خرید مشتریان مناسب تر است که اصطلاحا به آن میز کانتر سمپلینگ هم گفته می شود. از میز کانتر سمپلینگ جهت تبلیغات رایگان محصول استفاده می شود. از دیگر مزایای میزکانتر پرتابل سیستم مدولار ،نصب آسان ،وزن سبک و سطح تبلیغاتی مناسب آن است. جهت مشاوره با ما تماس بگیرین.02166563186 و 02166563180

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :