چاپ وینیل روی زمین

9 / 10
از 1 کاربر

چاپ استیکر روش تبلیغ متنوعی دارد و انواع مختلفی تولید و عرضع می شود که هریک در زمینه های مختلف موفقیت آمیز بوده اند، یکی از روش های تبلیغات چاپ استیکر بر روی زمین می باشد.

بیشتر افراد هنگام پیاده روی و یا طی کردن مسیری برای رسیدن به محل مورد نطر خود به زمین نگاه می کنند ، اینکار باعث شده است تا چاپ بر روی زمین طرفدار پیدا کند.

با چاپ نمودن استیکر بر روی زمین باعث شده است تا تبلیغات شما بیشتر از قبل دیده شود تا بتوانید محصولات خود را به مشتریان ارائه دهید. چاپ استیکر بر روی سنگ فرش ها ، آسفالت ، کف فروشگاه ها و ... نصب می گردد.

برای محل هایی که کف آن از سنگ و سرامیک است از استیکر های شیری برای چاپ استفاده می شود ، استیکر های شیری متریال چسبی قویی دارند و بر روی سطح سنگی و سرامیکی به خوبی چسبیده می شوند.

اغلب افراد برای اینکه بتوانند عمر استیکر خود را بالا ببرند در چاپ استیکر خود از لمینت استفاده می کنند . لمینت یک لایه پلاستکی می باشد که توسط دستگاه های مخصوص بر روی استیکر پرس می شوند اینگونه علاوه بر طول عمر بیشتر از استیکر در برابر آب و راه رفتن زیاد بر روی آن محافظت می کند.

لمینت ها انواع مختلی دارند که شما در هنگام چاپ می توانید جنس و نوع آن را مشخص کنید. (در چاپ استیکر شما لمینت به صورت جداگانه بر روی استیکر پرس میشود)

لمینت ها از استیکر در برابر آب و باران ، نور آفتاب ، راه رفتن زیاد و عوامل دیگر از استیکر محافظت می کند همچنین رنگ استیکر را بسیار شفاف تر و جذاب تر به نمایش میگذارد.

شما می توانید برای طراحی و چاپ استیکر به شماره 66563180 و 66563186 تماس حاصل نمایید.

عرضع

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :