چاپ وینیل خودرو

9 / 10
از 1 کاربر

شرکت پرنیان استند در حوزه چاپ و تولیدات : سازه نمایشگاهی و تابلو سازی به صورت حرفه ای فعالیت دارد . چاپ پرنیان استند با بیش از 20 سال تجربه به صورت حرفه ای انواع چاپ را انجام می دهد ، چاپ بر روی انواع ماشین های باری ، سنگین و دیگر برند های خودرو ، چاپ استیکر ، چاپ کاغذ دیواری و ... که شما می توانید برای دیدن تمامی محصولات چاپ پرنیان اسنتد اینجا کلیک کنید ، تمای محصولات چاپی به صورت حرفه ای و با کیفیت بالا صورت می گیرد.

چاپ بر روی ماشین ها به طور آماده در بازار ها موجود نمی باشد و شما باید به صورت شخصی اقدام به طراحی و چاپ کنید ، شرکت پرنیان استند چاپ و طراحی چاپ انجام می دهد و می توانید فایل چاپ وینیل خودرو به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید ، در صورت نداشتن طراحی شرکت پرنیان استند طراحی و چاپ وینیل خورو را با توجه به درخواست شما انجام می دهد.

شرکت پرنیان استند با پشتیوانه تجربه چند ساله خود توانسته است چاپ وینیل روی خودرو را در تمامی ابعاد تولید و چاپ کنند.

طریقه نصب استیکر بر روی خودرو

1)      برای نصب وینیل خودرو ابتدا سطحی که می خواهید برجسب را بر روی آن نصب کنید نباید فرورفتگی و یا برجسب دیگری داشته باشد تا استیکر به راحتی روی خودرو بچسبد.

2)      محلی که انتخاب کرده اید را با دستمال مرطوب تمیز کنید تا گردو خاک و عوامل دیگر پاک شود.

3)      حال استکیر خود را به طور آزمایشی با یک چسب به بدنه بچسبانید تا از صاف بودن و جایگاه مناسب آن اطمینان حاصل کرده باشید.

4)      حال از یک طرف استکیر ، برجسبی که در پشت استیکر وجود دارد به ارامی جدا کنید.

5)      همانطور که جلو می روید با یک کاردک حباب های که ایجاد می شود را خالی کنید.

6)      اگر برای اولین بار نصب وینیل خودرو را انجام میدهید ممکن است نتوانید به خوبی استیکر خود را نصب نمایید و بهتر است از یک نصاب برای نصب استیکر خودرو کمک بگیرید.

شما می توانید برای چاپ و نصب استیکر خودرو به شماره تماس 66563180 و 66563186 تماس حاصل نمایید.

ایمیل : Chapparnian@yahoo.com

در صورتی که فایل خود را برای چاپ ارسال می نمایید لطفا با شماره های ذکر شده جهت هماهنگی برای چاپ تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :