چاپ وینیل

9 / 10
از 1 کاربر

جنس وینیل از PVC بوده و در زمینه تبلیغات کاربرد دارد ، چاپ وینیل در دو مدل شیشه ای و شیری عرضه می شود.

شیشه ای : در نوع شیشه ای تبلیغات در هر دو طرف دید دارد.

شیری: در نوع شیری که محبوبیت بیشتری نسبت به شیشه ای دارد دارای یک زمینه سفید می باشد که در پشت آن از متریال چسبی استفاده شده است که می توانید آن را روی وسیله مورد نظر نصب کنید. مانند:

تبلیغات بر روی بدنه خودرو ، تبلیغات بر روی زمین ، تبلیغات بر روی دیوار ها و ... استفاده نمود.

روش نصب استیکر

اگر قصد دارید استیکر خود را بر روی یک سطح صاف نصب نمایید ابتدا باید مخلوطی از ریکا و آب داشته باشید.مخلوط آب و ریکا به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بار دیگر استیکر را جابجا کنید. در مرحله اول باید سطح مورد نظر را با دستمال مرطوب تمیز کرد تا گرد خاک از روی سطح پاک شود سپس مخلوط آب و ریکا را بر روی سطح بمالید تا خیس شود سپس استیکر را بر روی سطح آماده بچسبانید.

بعد از چسباندن اگر در استیکر حباب افتاد با استفاده از یک کاردک آب و ریکا را از زیر آن به آرامی خارج کنید. بعد از خالی کردن مخلوط آب و ریکا از زیر استیکر باید بین 2 الی 3 ساعت صبر نمایید تا استیکر در جای خود مستحکم شود.

طریقه جدا سازی استیکر از سطح

اگر قصد جدا سازی استیکر را دارید می توانید از یک سشوار برای اینکار استفاده کنید ، ابتدا با سشوار  سطح روی استیکر را گرم کنید سپس از یک طرف استکیر شروع به برداشتن استیکر کنید ، اگر در هنگام برداشتن استیکر متریال چسبی آن بر روی سطح باقی ماند می توانید با الکل آن را از بین ببرید. دستمالی را آغشته به الکل کنید و بروی سطح بکشید تا از بین برود.

شما می توانید برای سفارش و و چاپ وینیل به شماره 66563180 و 66563186 تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :